Marde Värv

Marde Värv on tööstus- ja ehitusvärvide ning värvimistehnika müügile spetsialiseerunud ettevõte. Pakume klientidele parimat professionaalset teenindust ning oleme kindel usaldusväärne partner.

Meie kauplusest leiad täiusliku valiku tööstusvärve metalli- ja puidutööstuse tarbeks ning epoksüüd – põrandakatted erinevatesse tingimustesse. Samuti peaks meie pakutav ehitus- ja remondivärvide valik rahuldama ka nõudlikumate klientidew vajadused.

 

Marde Värv - ProfessionaalnePROFESSIONAALNE

Toetudes pikaajalisele valdkonnakogemusele, koolitatud meeskonnale ning tihedale koostööle Põhjamaade juhtiva värvitootmiskontserniga Tikkurila aitame Teil leida parimad lahendused kõikidele sise- ja välisviimistlusalastele küsimustele ning pakume klientidele parimat professionaalset teenindust.

 

Marde Värv - UsaldusvaarneUSALDUSVÄÄRNE

Usaldusväärse koostööpartnerina peame oluliseks klientide vajadustest ja eesmärkidest lähtuvate lahenduste pakkumist, klienditeeninduse kõrget kvaliteeti ning töötajate kvalifikatsiooni järjepidevat arendamist.
Meie meeskond arendab ja täiendab pidevalt oma teadmisi koostöös Tikkurila Koolituskeskusega. Me pakume värvide kasutajatele parimat teenindust ning kiireid ja usaldusväärseid tarneid. Meie filosoofiaks on kiire ja efektiivne teenindus.

KAASAEGNE

Marde Värv - KaasaaegneKasutame kaasaegseid Tikkurila toonimissüsteeme, millega saab toonida ehitus- ja remontvärve, puidu- ja metallitööstusvärve, epoksüüdpõrandavärve, puidupeitse ning puidukaitseaineid. Tänu meie toonimissüsteemile saate soovitud tooniga värvi kätte vaid mõne minutiga.

Toonipank sisaldab enam kui 20 000 toonimisretsepti enamlevinud värvikaartidest (Monicolor Symphony, Monicolor Nova, NCS, RAL, RAL Effekt, SSG, British Standard, Rautaruukki jpt.).

Kõiki põhilisi tööstus-, ehitus- ja remontvärvide segmendis kasutatavaid toone on võimalik taastoota Tikkurila toonisobivustarkvara abil, mis on võimeline identifitseerima ja leidma sobiva tooni peaagu igale toonile vaid näidistüki põhjal.

***

Marde Värv on ühtlasi ka Temaspeed kaubamärgi ametlik esindaja Kesk- ja Lõuna-Eesti piirkonnas.

Temaspeed logoTemaspeed on Tikkurila Coatings’i kaubamärk, mida saavad kasutada vaid parimad edasimüüjad.

TemaspeedSee on parim teenindus tööstusvärvi tarbijaile. Pakume laia valikut tööstusvärve puidu- ja metallitööstuse tarbeks ning põrandakattematerjale betoonpindadele.

Edasimüüjate eesmärk on pakkuda tööstusvärvide kasutajatele parimat teenindust ning kiireid ja usaldusväärseid tarneid. Temaspeed’i filosoofiaks on kiire ja efektiivne kohalik teenindus mis toetab rahvusvaheliselt tunnustatud pinnakatete tootja tegevust. Kiire teenindus on võimalik tänu Tikkurila paindlikule toonimistehnoloogiale ning alusvärvide tootmisprotsessile.

Kodudele ja ühiskondlikele ruumidele meelepärase ja meeldiva viimistluse andmiseks leiad hea valiku värve, lakke, peitse, pahtleid TIKKURILA ja VIVACOLOR´i sortimendist ning vajalikud pintslid, rullid, teibid ning muud töövahendid