OSMO Polyx Rapid kiirkuivav õlivaha – läbipaistev valge 3240

53.881345.05 (sis. km)

Värvitu, kiireltkuivav läbipaistev õlivaha kõikidele puitpõrandatele

Ohutuskaart
Tooteinfo

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Hartwachs-Öl kiirkuivav õlivaha on mõeldud ennekõike professionaalidele. Toode on läbipaistev, kiireltkuivav õlivaha kõikidele puitpõrandatele. Võib kasutada ka kork ja terrakota, kivi või muude glasuurimata kivipindade õlitamiseks. Sobib ka mööbli ja töötasapindade õlitamiseks. Hartwachs-Öl rapid õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav.

Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Mustuse saab eemaldada jäljetult.

Renoveerimine on väga lihtne ning seda võib teha ka osaliselt. Lihtsalt puhasta ja töötle pind uuesti õliga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada.

Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse. Osmo Hartwachs-Öl õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib töödelda ka pindu, mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides.
Osmo õlivaha on lihtne peale kanda – kaks kihti ilma krundita. Kiire kuivamisaeg annab võimaluse kanda pinnale kaks kihti õli ühe päeva jooksul. Poolmatti läiget saab intensiivsemaks teha kergelt poleerides. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.

Tervis ja keskkond
Osmo Hartwachs-Öl õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab EURO sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal.Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad
Sobib kõikidele puitpõrandatele sisetingimustes.

Sobib väga hästi ka kork ja vineerpõrandatele, terrakota ja muudele glasuurimata pinnaga kividele ning töötasapindadele.

NB! Tumedatele väärispuitude õlitamiseks kasuta Osmo õlivaha väärispuidule 1101 (ekstra vedel).

Lisainfo

Pakend

0.75l, 2.5l, 10l, 25l

Kulu

1l – 24m²