OSMO Klarwachs õlivaha väärispuidule

16.27793.00 (sis. km)

Poolmatt vedela viskoossusega õlivaha.

Ohutuskaart
Tooteinfo

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kuna eksootilised puiduliigid on vaigurohkemad kui tavalised siis  ei sobi nende viimistlemiseks paksu viskoosusega õlivahad. Osmo on väljatöötanud spetsiaalse, vedela viskoosusega õlivaha mis sobib just sellistele puitmaterjalidele. Teistest õlivahadest vedelam viskoosus võimaldab õlivahal tungida ka suure vaigusisaldusega puidu pinda.

Osmo Klarwachs õlivaha väärispuidule on poolmatt viimistlusvahend eksootilistest puiduliikidest valmistatud puitpõrandatele.

Sobib ka eksootilisest puidust mööbli ja töötasapindade õlitamiseks.

Osmo Klarwachs õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav.

Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke (vastab DIN 68861-1C nõuetele).

Mustuse saab eemaldada jäljetult.

Renoveerimine on väga lihtne ning võimalik ka osaliselt. Lihtsalt puhasta ja töötle pind uuesti õliga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada.

On koostiselt vedelam tavalistest õlivahadest ja sobib eriti suure tiheduse ja vaigusisaldusega puiduliikide viimistlemiseks nagu Jatoba, Merbau, Wenge, Iroko jne. Õlivahaga töötlemine rikastab nende puiduliikide loomuliku värvi.

Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse.

Osmo õlivaha on lihtne peale kanda. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks.

Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.

Tervis ja keskkond

Osmo õlivaha väärispuidule ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid.

Kuivanud õlivaha vastab EURO sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal.

Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001:200 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad

Sobib eksootilistest puiduliikidest valmistatud puitpõrandatele sisetingimustes, mööblile ja mänguasjadele.

Tänu headele vett-tõrjuvatele omadustele sobib Osmo Klarwachs õlivaha väärispuidule kasutamiseks ka niisketes tingimustes nagu köögid, vannitoad ja basseiniääred.

Nõutud kihtide arv: 1 kuni 2, (põrandal kindlasti 2 kihti, viimases kihis võib kasutada ka Polyx Original õlivaha 3032 ja 3062)

Katvus: 1L ligikaudu 24m² (üks kiht hööveldatud puidul).

Lisainfo

Pakend

0.125l, 0.75l, 2.5l, 10l, 25l

Kulu

1l – 24m²