Floor A (Valge)

14.0988.94 (sis. km)

Puitpõrandavärv

  • Väga hea kattevõime
  • Suurepärane kulumiskindlus
  • Kiiresti kuivav
  • Lihtne värvida
  • Väga hästi tasanduv ja heade täiteomadustega
  • Elastne värvikiht

Tooteinfo
Ohutuskaart

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Tootekirjeldus

Poolmatt siseruumide puitpõrandatele mõeldud veepõhine akrülaatvärv. Värv tasandub väga hästi ja on suurepärase kattevõimega. Värvitud pind jääb väga vastupidav ja ei kolletu.

Kasutuskoht

Puitpõrandad, -trepid ja käsipuud. Sobib väga hästi ka varem veepõhiste, alküüd- või epoksüüdvärvide ja -lakkidega töödeldud põrandate ülevärvimiseks.

Läige

Poolmatt.

Katvus (1x)

6-9 m²/l.

Toonimine

Värvi võib kasutada valgena (A-alusvärv) või toonida heledates toonides (A-alusvärv) Tikkurila Põrandavärvide värvikaardi järgi. Toonitud värvi ei saa tagastada ega ümber vahetada.

Töövahendid

Pintsel või madala karvaga värvirull siledate pindade jaoks.

Soovitatavad töövahendid

Anza pintsel Platinum Flat Brush, Anza värvirull Elite Titex.

Kuivamisaeg

Tolmukuiv – 15 min, ülevärvitav – 2 tundi. Kasutuskuiv – järgmisel päeval. Täielikult kõvenenud ja kulumiskindel – u 2 nädala pärast (+23 °С, RH 50%).

Vedeldi

Vesi.

Töövahendite puhastamine

Enne pesemist eemalda töövahenditelt liigne värv, pese vee ja seebiga.

Pakendid

0,9 L; 2,7 L; 7,2 L.

Säilitamine

Kaitsta külma eest!

Säilivusaeg

Tihedalt suletud originaaltaaras. Valmistamise/parim enne kuupäeva vaata pakendilt. Sulge avatud nõu hoolikalt järgmise kasutuskorra tarbeks.

Kuivainesisaldus

A-alusvärv 37%.

Tihedus

1,1 -1,2 kg/l, sõltuvalt värvitoonist.

Vastupidavus veele ISO2812-3

Värvi läige ja toon ei muutu peale 24 tundi.

Vastupidavus kemikaalidele

Vastupidav puhastuskemikaalide ja nõrgatoimelise vedeldi (lakibensiin) lühiajalisele toimele. Ei ole vastupidav tugevatoimelise lahusti (nitrolahusti) toimele.

Lisainfo

Pakend

0.9l, 2.7l, 7.2l

Kasutamine

PINNA ETTEVALMISTAMINE

Varem värvimata pind:
Puhasta pind tolmust ja mustusest. Krundi puiduni puhas pind Tikkurila Multistop isoleeriva kruntvärviga 1-2 kihti (sõltuvalt puitpinna seisukorrast). Tikkurila Multistop kruntvärvi kasutamine aitab ära hoida puidu ekstraktiivainetest põhjustatud värvitooni muutused jm kolletumist põhjustavate ainete (nt tõrv jne) läbitungimist värvipinnast. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit.

Varem värvitud pind:
Eemalda vana lahtine värvi- või lakikiht, tolm ja mustus. Pese määrdunud ja rasvane pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi läikiv ja kõva värvi- või lakipind matiks, eemalda lihvimistolm. Pahtelda praod ja ebatasasused pahtliga Vivacolor Snickeri, lihvi pahteldatud pind ja eemalda lihvimistolm.

VÄRVIMISTINGIMUSED

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur peab olema üle +5 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

VÄRVIMINE

Sega Floor värvi enne kasutamist hoolikalt. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi pintsli või lühikesekarvalise värvirulliga 1-2 kihti. NB! Kuna värv kuivab kiiresti, planeeri töö selliselt, et vältida jätkukohtade tekkimist. Värvi paari laua kaupa pikisuunas. Parandusi tee siis, kui värv on kuivanud.

PINNA HOOLDAMINE

Värvitud pind on täielikult kõvenenud, kulumiskindel ja vastupidav kemikaalidele u 2 nädala pärast. Väldi sel perioodil pinna puhastamist. Samuti väldi esimesel nädalal raskete esemete (nt vaipade) asetamist värvitud põrandale. Värvitud pinda võib puhastada 2 nädala möödumisel värvimisest. Puhastamiseks kasuta harja või neutraalse (pH 6-8) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi.

JÄÄTMEKÄITLUS, KESKKONNA- JA TÖÖOHUTUS

Käitlejal kahjutustada jäätmed piirkondliku jäätmekäitluse õigusaktide kohaselt. Värvitooteid mitte valada kanalisatsiooni, pinnasesse ega veekogusse. Puhas, kuiv taara suunata ringlusesse, vedelad jäägid ohtlike kemikaalide kogumispunkti. Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3(2H)-oon (BIT). Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Kanda kaitsekindaid. EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtus (alaliik A/i) 140 g/l. Maksimaalne LOÜ sisaldus kasutusvalmis värvis on 140 g/l.

TRANSPORT

Kaitsta külma eest!