Furniture 30 C (Värvitu)

Mööblivärv

  • Lihtne värvida ja hästi tasanduv
  • Kulumiskindel värvipind
  • Värvitud pind ei kolletu
  • Kuivab kiiresti
  • Sobib mänguasjade värvimiseks
  • Mittetilkuv

Tooteinfo
Ohutuskaart

Küsi pakkumist

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Poolmatt (30) veepõhine kulumiskindel akrülaatvärv puit- ja metallpindade värvimiseks sisetöödel. Värvi on lihtne pinnale kanda, tasandub hästi ja värvitud pind ei kolletu.

  • Lihtne värvida ja hästi tasanduv
  • Kulumiskindel värvipind
  • Sobib mänguasjade värvimiseks

Kasutuskohad

Mööbel, siseuksed, puitseinad, liistud, aknaraamide sisepinnad, mänguasjad. Sobib uute ja varem värvitud puit- ja puitkiudplaat-, puitlaastplaat-, kartong ja metallpindade, samuti varem alküüd- ja katalüütvärvidega värvitud pindade värvimiseks.

Läige

Poolmatt (30).

Katvus 1x

8-10 m2/l siledal pinnal.

Toonimine

Värvi toonitakse tumedates toonides (C-alusvärv) Tikkurila sisevärvide värvikaartide järgi. Toonitud värvi ei saa tagastada ega ümber vahetada.

Töövahendid

Pintsel, rull või kõrgsurve värvipihusti.

Soovitatavad töövahendid

Anza pintsel Platinum Flat Brush, Anza värvirull Elite Felt.

Kuivamisaeg

Tolmukuiv – 1 tund, puutekuiv – 1-2 tundi, ülevärvitav – 16 tundi, kulumiskindel – 3 ööpäeva (+23 °C, RH 50%).

Vedeldi

Vesi. Vedeldamine lubatud kuni 10% värvi mahust.

Töövahendite puhastamine

Enne pesemist eemalda töövahenditelt liigne värv, pese vee ja seebiga.

Pakendid

0,225 L; 0,9 L; 2,7 L; 7,2 L.

Säilitamine

Kaitsta külma eest!

Säilivusaeg

Tihedalt suletud originaaltaaras. Valmistamise/parim enne kuupäeva vaata pakendilt. Sulge avatud nõu hoolikalt järgmise kasutuskorra tarbeks.

Kuivainesisaldus

u 40%.

Tihedus

1,0 -1,2 kg/l, sõltuvalt värvitoonist (ISO 2811).

Märghõõrdekindlus

1. klass vastavalt standardile ISO 11998.

Vastupidavus kemikaalidele

Vastupidav puhastuskemikaalide ja nõrgatoimelise vedeldi (lakibensiin) lühiajalisele toimele. Ei ole vastupidav tugevatoimelise lahusti (nitrolahusti) toimele.

Lisainfo

Pakend

0.225l, 0.9l, 2.7l

Kasutamine

PINNA ETTEVALMISTAMINE

Varem värvimata pind:
Puhasta pind tolmust ja mustusest. Eemalda oksakohtadelt lahtine vaik. Krundi pind Tikkurila Otex Akva veepõhise kruntvärviga. Krundi oksakohad ja kollaseks muutunud puitpind Tikkurila Multistop isoleeriva kruntvärviga. Sileda värvipinna saamiseks tee kuivanud krunditud pinnale kerge vahelihv enne värvimist. Metallpinnalt eemalda rooste (nt naelapeadelt) ja pese puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Kuivanud pind krundi metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit.

Varem värvitud pind:
Eemalda vana lahtine värv ja rooste (nt naelapeadelt). Pese pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi läikiv ja kõva pind matiks või töötle vedeldamata puhastusvahendiga Special Clean. Krundi Tikkurila Otex Akva veepõhise kruntvärviga, metallpind metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+. Praod ja ebatasasused pahtelda puidupahtliga Vivacolor Snickeri. Lihvi pahteldatud kohad ja eemalda lihvimistolm.

VÄRVIMISTINGIMUSED

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur peab olema üle +5 ° ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

VÄRVIMINE
Sega Furniture 30 värvi enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 10% värvi mahust. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga. Suurte pindade puhul on soovitatav esmalt kanda värvi pinnale rulliga ja seejärel tasandada pintsliga.

PINNA HOOLDAMINE
Värvitud pinda võib puhastada 1 kuu möödumisel värvimisest. Puhastamiseks kasuta vee või neutraalse (pH 6-8) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi. Eriti määrdunud pindade puhastamiseks kasuta kergelt leeliselise (pH 8-10) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi. Väldi pinna tugevat hõõrumist. Mitte kasutada abrasiivseid puhastusvahendeid ega karedat käsna või harja! Peale pesu loputa pind puhta veega. Lahuse valmistamisel järgi tootja antud soovitusi. Peale värvimist ei tohi pinda tugevasti koormata, sest värv saavutab oma lõpliku kõvaduse ja kulumiskindluse normaaltingimustes umbes 1 kuu jooksul. Kui pinda on vaja varasemalt puhastada, tuleb seda teha ettevaatlikult, kasutades vees niisutatud pesukäsna või -lappi.

JÄÄTMEKÄITLUS, KESKKONNA- JA TÖÖOHUTUS
Käitlejal kahjutustada jäätmed piirkondliku jäätmekäitluse õigusaktide kohaselt. Värvitooteid mitte valada kanalisatsiooni, pinnasesse ega veekogusse. Puhas, kuiv taara suunata ringlusesse, vedelad jäägid ohtlike kemikaalide kogumispunkti.
Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3(2H)-ooni ja 2,4,7,9-tetrametüldeka-5-üün-4,7-diooli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Kanda kaitsekindaid. EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtus (alaliik A/d) 130 g/l. Maksimaalne LOÜ sisaldus kasutusvalmis värvis on 130 g/l.

TRANSPORT
Kaitsta külma eest!